Karmadhi Photo On God is Gay.

Karmadhi

Korçë, Shqipëria - 23 yrs. old

Bio:
Male, 23 years old

Lives in:
Korçë, Shqipëria

About:
Jam aktiv dhe pasiv kerkoj gay qe te me lepije karin dhe une gjoksin

Looking for:
Male


Latest topics by Karmadhi

  • Hi I am Albanian

    Hej ckemi une jam shqipetar jam aktiv dhe pasiv jam 21 vjec dhe dua nje gay qe te me lepije karin dhe une gjoksin